0%

ANGIELSKI

General English (GE)

Kurs ogólnego języka angielskiego, na którym uczniowie ćwiczą poszczególne językowe umiejętności , tzn. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Największy nacisk kładziony jest na komunikację, tak aby jak najszybciej efektywnie porozumiewać się w języku angielskim. Zajęcia są inspirujące i motywujące poprzez dobór ciekawych materiałów oraz zróżnicowane gry i zabawy językowe wspierane nowoczesnymi technologiami.

Duża część lekcji poświęcona jest na dyskusje, pracę w parach lub w grupach, czy odgrywanie ról. Kurs prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania.

  • 60 lekcji w roku
  • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 60 minut

Discussion Club

Kurs prowadzony jest w formie zajęć konwersacyjnych. Zajęcia oparte są o ciekawe i inspirujące do rozmowy autentyczne materiały, tj. artykuły prasowe, programy telewizyjne, i koncentrują się na tematyce życia codziennego oraz kulturze, sztuce, problemach społecznych, nowoczesnych technologiach i trendach.

Bardzo duży nacisk kładziony jest przede wszystkim na rozwój umiejętności komunikowania się, przedstawienie swoich poglądów, negocjowania oraz poprawnej wymowy i słownictwa.

  • 30 lekcji (60 godzin lekcyjnych) w roku
  • lekcje odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają po 90 minut.

Egzamin 8-klasisty z przygotowaniem do liceum

Intensywny kurs przygotowujący do zdania egzaminu 8-klasisty z jak najlepszym wynikiem oraz do dalszej nauki w liceum. Podczas kursu uczniowie usystematyzują i powtórzą znany im materiał, uzupełnią swą wiedzę o niezbędne wiadomości potrzebne do znania egzaminu oraz przećwiczą strategie egzaminacyjne. W drugiej części kursu uczniowie skupią się na rozszerzeniu materiału oraz na skutecznej komunikacji w języku angielskim. Kurs prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, specjalizujących się w przygotowywaniu do egzaminów.

Polecany uczniom obawiającym się podejścia do tego egzaminu, jak i tym, dla których wysoki wynik jest przepustką do dostania się do wymarzonego liceum.

  • 120 godzin lekcyjnych w roku
  • lekcje odbywają się 2x w tygodniu i trwają po 90 minut.

First Certificate in English (FCE)

Kurs przygotowujący do zdania najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego egzaminu na świecie jakim jest First Certificate in English. Podczas kursu uczniowie stale rozwijają podstawowe umiejętności językowe takie jak mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie, jak również zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi i rozwiązują zadania testowe. Dobór materiału i prowadzenie zajęć sprawia że są one ciekawe i motywujące, a poszczególne umiejętności ćwiczone są również w formie zabawy. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób ambitnych i pracowitych, które są zmotywowane do zdania tego niełatwego egzaminu.

 

  • 60 lekcji (120 godzin lekcyjnych) w roku
  • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 90 minut

Certificate in Advanced English (CAE)

Kurs przygotowujący do zdania egzaminu Certificate Advanced English- poziom C1, czyli poziom zaawansowany. Podczas kursu uczniowie stale rozwijają podstawowe umiejętności językowe takie jak mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie na poziomie zaawansowanym, jak również zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi i rozwiązują zadania testowe. Dobór materiału i prowadzenie zajęć sprawia że są one ciekawe i motywujące, a poszczególne umiejętności ćwiczone są również w formie zabawy. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób ambitnych i pracowitych, które są zmotywowane do zdania tego trudnego egzaminu.

  • 60 lekcji (120 godzin lekcyjnych) w roku
  • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 90 minut.

Grupy 5-8 osobowe

Jedynie niewielkie grupy pozwalają na efektywny kontakt nauczyciela z uczniem, mobilizują do pracy i umożliwiają aktywny udział na zajęciach wszystkim uczestnikom. Test oraz rozmowa kwalifikacyjna pozwalają odpowiednio dobrać grupę dla każdego
z uczniów.

Podręczniki

Wykorzystujemy jedynie najnowsze
i najlepsze publikacje renomowanych wydawnictw: Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman, Macmillan, Heinemann, Cornelsen, Heuber, Langenscheidt, Hachette, Hatier-Didier, Cle International.

Sale

Zajęcia odbywają się w kameralnych salach, wyposażonych w materiały dydaktyczne, słowniki, sprzęt audiowizualny lub tablicę interaktywną, cała Szkoła ma stały dostęp do Internetu. Sale te są ważnym dopełnieniem procesu nauczania.

Lektorzy

Zatrudniamy wyłącznie lektorów mających wykształcenie filologiczne przygotowujące metodycznie i merytorycznie do pracy w szkole. Nasi nauczyciele są energiczni
i kreatywni, potrafią doskonale motywować do dalszej nauki, a co najważniejsze – kochają to, co robią. Atmosfera, którą tworzą na zajęciach, jest przyjazna
i inspirująca, co sprzyja współpracy
i gwarantuje satysfakcję z nauki.

Tradycyjny

1980 zł(rok)

2 x 60 minut w tygodniu
80 godzin lekcyjnych w roku

Matura

2760 zł(rok)

2 x 90 minut w tygodniu
100 godzin lekcyjnych w roku

Egz. FCE, CAE

2994 zł(rok)

2 x 90 minut w tygodniu
120 godzin lekcyjnych w roku

Discussion Club

1596 zł(rok)

1 x 90 minut w tygodniu
60 godzin lekcyjnych w roku

Egz. 8-klasisty

2994 zł(rok)

2 x 90 minut w tygodniu
120 godzin lekcyjnych w roku

Zniżki i promocje

5% zniżki za kontynuację

10% zniżki rodzinnej

10% zniżki za naukę dwóch języków lub dwa różne kursy

Kursy Teddy Eddie – zestaw kursanta o wartości 190 zł GRATIS

Nowi klienci – podręczniki GRATIS

Zniżek nie można łączyć

Co obejmuje cena?

Test i rozmowę kwalifikującą do grupy

Dostęp do e-dziennika

Bezpłatne konsultacje w trakcie trwania kursu

Egzamin semestralny oraz końcowy.

Możliwość korzystania z naszej biblioteki wyposażonej w literaturę w wersji oryginalnej

Możliwość korzystania z pomocy naukowych w naszej szkole (słowniki, książki do nauki gramatyki itp.)

Wsparcie metodyczne

Dostęp do edukacyjnej aplikacji mobilnej, wspomagającej naukę słownictwa z kursu

Kawa lub herbata