0%

HISZPAŃSKI

Zajęcia dla 5latków i zerówki

W szkole N-joy English dzieci najmłodsze są szczególnie uprzywilejowane. Została dla nich stworzona specjalna sala - kolorowa i bezpieczna, pełna atrakcji i pomocna w procesie nauczania. Zajęcia z najmłodszymi prowadzą kreatywni nauczyciele doświadczeni w pracy z dziećmi którzy motywują je i zachęcają do dalszej nauki.

Zajęcia z najmłodszymi w N-joy English to przede wszystkim nauka języka hiszpańskiego poprzez twórczą zabawę. Aktywność językowa dzieci ujawnia się w sytuacjach para-teatralnych oraz w grach językowych. Stałymi elementami zajęć są piosenki, kalambury, improwizacje, zabawy dramowe oraz teatralne, w których język obcy staje się naturalnym składnikiem kreowanych zdarzeń.

Celem zajęć ma być zdobycie przez dzieci umiejętności słuchania i spontanicznego wypowiadania się w języku hiszpańskim. Forma nauki języka poprzez kreatywną zabawę pomaga w rozwoju wyobraźni twórczej i co najważniejsze - współdziałania dzieci w grupie.

W ramach zajęć wprowadzane są ćwiczenia dwujęzyczne. Te same gry i zabawy zostają powtarzane przy użyciu zwrotów hiszpańskich. Dzieci poznają nowy język poprzez sytuacje zapamiętane, a następnie improwizowane. Wyrażanie się w obcym języku przestaje być obce i staje się naturalną częścią wspólnych zabaw.

Zapraszamy dzieci z zerówki - poziom Young Learners 0

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 45 minut.

Zajęcia dla dzieci szkolnych

Celem zajęć dla dzieci szkolnych jest zdobywanie i pogłębianie umiejętności językowych a zwłaszcza spontanicznego komunikowania się w języku hiszpańskim. Nadal korzystamy z kreatywnej zabawy jako formy nauki, chociaż coraz częściej pojawiają się ćwiczenia ze słowem pisanym i gramatyką. Staramy się łączyć zabawę z nauką tak, aby dzieci stale rozwijały się językowo i były zachęcone do pogłębiania wiedzy.

Ważne jest dla nas aby dzieci potrafiły jak najszybciej komunikować się w języku hiszpańskim, dlatego podczas naszych zajęć dzieci pracują na projektach odzwierciedlających życie codzienne np.: zakupy w sklepie, zamawianie posiłku w restauracji, wizyta u lekarza i wiele innych.

Piękne i ciekawe książki, zróżnicowane pomoce dydaktyczne, inspirujące gry oraz piosenki i filmy, intensyfikują i urozmaicają proces uczenia się.

Oferujemy grupy dla dzieci:

+ z klasy 1 - Young Learners 1
+ z klasy 2 - Young Learners 2
+ z klasy 3 - Young Learners 3
+ z klas 4-6 - Juniors

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 45 minut.

Grupy 5-8 osobowe

Jedynie niewielkie grupy pozwalają na efektywny kontakt nauczyciela z uczniem, mobilizują do pracy i umożliwiają aktywny udział na zajęciach wszystkim uczestnikom. Test oraz rozmowa kwalifikacyjna pozwalają odpowiednio dobrać grupę dla każdego
z uczniów.

Podręczniki

Wykorzystujemy jedynie najnowsze
i najlepsze publikacje renomowanych wydawnictw: Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman, Macmillan, Heinemann, Cornelsen, Heuber, Langenscheidt, Hachette, Hatier-Didier, Cle International.

Sale

Zajęcia odbywają się w kameralnych salach, wyposażonych w materiały dydaktyczne, słowniki, sprzęt audiowizualny lub tablicę interaktywną, cała Szkoła ma stały dostęp do Internetu. Sale te są ważnym dopełnieniem procesu nauczania.

Lektorzy

Zatrudniamy wyłącznie lektorów mających wykształcenie filologiczne przygotowujące metodycznie i merytorycznie do pracy w szkole. Nasi nauczyciele są energiczni
i kreatywni, potrafią doskonale motywować do dalszej nauki, a co najważniejsze – kochają to, co robią. Atmosfera, którą tworzą na zajęciach, jest przyjazna
i inspirująca, co sprzyja współpracy
i gwarantuje satysfakcję z nauki.

Tradycyjny

1540 zł(możliwość zniżek)

2 x 45 minut w tygodniu
60 lekcji w roku

Zniżki i promocje

5% zniżki za kontynuację

10% zniżki rodzinnej

10% zniżki za naukę dwóch języków lub dwa różne kursy

Kursy Teddy Eddie – zestaw kursanta o wartości 190 zł GRATIS

Nowi klienci – podręczniki GRATIS

Zniżek nie można łączyć

Co obejmuje cena?

Test i rozmowę kwalifikującą do grupy

Dostęp do e-dziennika

Bezpłatne konsultacje w trakcie trwania kursu

Egzamin semestralny oraz końcowy.

Możliwość korzystania z naszej biblioteki wyposażonej w literaturę w wersji oryginalnej

Możliwość korzystania z pomocy naukowych w naszej szkole (słowniki, książki do nauki gramatyki itp.)

Wsparcie metodyczne

Dostęp do edukacyjnej aplikacji mobilnej, wspomagającej naukę słownictwa z kursu

Kawa lub herbata