0%

Karolina Krajczyńska

Dyrektor, lektor

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz pasjonatką nauczania z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Od 2001 roku jestem lektorką w Polsko - Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W swojej pracy prowadziłam zarówno kusy języka specjalistycznego, jak i ogólnego, z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Od wielu lat przygotowuję dzieci i młodzież do egzaminów Cambridge English. Od 2008 roku pracuję jako lektor w N-joy English, a przez ostatnie 3 lata pracowałam również jako Dyrektor ds. Nauczania.

Nasi lektorzy

W N-joy English pracują tylko wyselekcjonowani, najlepsi lektorzy i trenerzy, którzy oprócz wysokich kwalifikacji osiągniętych w trakcie studiów kierunkowych posiadają również bogate doświadczenie zawodowe oraz umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Wielu z nich ma także dodatkowe wykształcenie pedagogiczne lub ukończone dyplomowane kursy nauczycielskie, bądź certyfikaty uprawniające do nauczania.
Nasi lektorzy to pasjonaci którzy kochają uczyć i cały czas doskonalą swoje umiejętności w tym kierunku aby ich zajęcia były stale ciekawe, angażujące oraz skuteczne. Cały czas również objęci są opieką Dyrektora ds. nauczania który zawsze czuwa nad jakością zajęć i służy pomocą.
Każdy z naszych lektorów uczący metodą TEDDY EDDIE przechodzi dodatkową weryfikację oraz uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez autorów tej metody.

 

 

 

Dorota Piwowarska – Lektor języka angielskiego

Uczę języka angielskiego od momentu ukończenia filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w 1994 roku. W międzyczasie mieszkałam przez ponad dwa lata w Newcastle w Anglii. W Warszawie uczyłam dzieci, młodzież, dorosłych, studentów w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego, a obecnie uczę w Gimnazjum nr 4 Sióstr Felicjanek. Bywam egzaminatorem egzaminu gimnazjalnego, lektorem i wychowawcą czy kierownikiem obozu językowego w Londynie i na Malcie. Uważam, że język służy głównie komunikacji i można się go nauczyć na różne sposoby. Podróże są dodatkową motywacją, rozszerzeniem nauki w klasie i prawdziwym testem znajomości języka w praktyce. Podobnie jak czytanie książek kulinarnych Nigelli Lawson czy Jamiego Oliviera w oryginale czy oglądanie filmów po angielsku. Jestem mamą czwórki dzieci.

Bogusia Stachurska – Lektor języka francuskiego

Jestem absolwentką Instytutu Romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Instytutu Studiów Teatralnych na Sorbonie Paris III, jestem również stypendystką rządu francuskiego w Międzynarodowej Szkoły Teatralnej Jacques Lecoq w Paryżu oraz od 20 lat członkinią Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ. W swojej pracy reżyserskiej i pedagogicznej kontynuuje metodę „dramy” Gisele Barret oraz metodę pracy aktorskiej Jacques Lecoq’a. Od wielu lat realizuje zajęcia i spektakle teatralne z dziećmi i młodzieżą prowadzę też grupy teatralne „Teatr Poszukujący” i „Mały Teatr Poszukujący”. Chętnie stosuję różne metody i techniki teatralne w nauce jezyków i pracy z dziećmi i młodzieżą, co daje świetne efekty i dużo satysfakcji. Połączenie sztuki, nauki i edukacji to moje credo, które pozwala uniknąć nudy i rutyny. Często realizuję projekty artystyczne i edukacyjne z instytucjami kultury, szkołami i teatrami jako metodyk i koordynator. Cieszę się bardzo, kiedy widzę jak wielu moich wychowanków i uczniów wykorzystuje francuski w swoich działaniach, pracy i…. podróżach po świecie, a czasami wybiera francuski jako przedmiot studiów.