Angielski dla dzieci klasy 6-7 Warszawa-Wesoła, Stara Miłosna

Angielski dla dzieci klasy 6-7 Warszawa-Wesoła, Stara Miłosna

Zależy Ci na skutecznym i ambitnym rozwoju językowym Twojego dziecka?  Chcesz aby było mu łatwiej w szkole, miało lepsze stopnie i swobodniej komunikowało się w języku angielskim? Zależy Ci, aby jego rozwój językowy był usystematyzowany i potwierdzony wynikami międzynarodowych egzaminów? Jeśli tak, zapraszamy do naszej szkoły, poznaj nasze kursy dla nastolatków w Warszawie – Wesołej.

Co warto wiedzieć o kursie?
 • 60 godzin w roku
 • 30 godzin w semestrze
 • 2×60 w tygodniu
Angielski dla dzieci

klasy 6-7 Warszawa-Wesoła, Stara Miłosna

ZAPISY
Dlaczego warto zapisać dziecko na nasz kurs języka angielskiego dla klas 6-7?
 • z nami nie tylko nauczy się mówić po angielsku, ale także przygotujemy do późniejszych egzaminów i międzynarodowych certyfikatów
 • Twoje dziecko trafi do grupy z rówieśnikami na tym samym poziomie językowym – weryfikujemy to testem poziomującymw niewielkiej 6-8 osobowej grupie z łatwością przełamie barierę językową i nabierze pewności siebie w komunikacji, ponieważ na każdych zajęciach będzie stale motywowany aby dużo rozmawiać po angielsku.
 • Nasze zajęcia systematycznie wyprzedzają program szkolny w zakresie słownictwa i gramatyki aby dziecku było łatwiej w szkole i żeby nauczyło się dużo więcej
 • Wprowadzamy również techniki i strategie egzaminacyjne żeby podczas późniejszych egzaminów nic go nie zaskoczyło
 • nauczy się rozmawiać po angielsku naturalnie, spontanicznie odpowiadać, przedstawiać swoją opinię, uargumentować decyzję i prowadzić dyskusję wiedza nabyta w klasach 6-7 zaowocuje w wynikach egzaminu 8-klasity i międzynarodowych egzaminach Cambridge, która są obiektywną miarą jakości nauczania w naszej szkole. Nasza szkoła jest licencjonowanym Centrum Przygotowującym do Egzaminów Cambridge.
 • nasze ambitne i ciekawe podręczniki tworzą atmosferę sprzyjającą nauce oraz zachęcają uczniów do pracy zespołowej, co kształtuje pewność siebie oraz umiejętność reagowania w języku angielskim.
 • u nas nie ma miejsca na nudę. Sięgamy po grywalizację aby w przyjemny i motywujący sposób powtarzać gramatykę i słownictwo używając takich aplikacji jak Quizlet, Quizzies, Wordwall oraz Kahoot. Gry językowe i zróżnicowane materiały dydaktyczne dodatkowo zmotywują Twoje dziecko do aktywnego udziału w zajęciach.
 • możecie być pewni że edukacja Twojego dziecka jest  w dobrych rękach jako że nasi metodycy stale czuwają nad jakością nauczania, a nasi nauczyciele to osoby z wykształceniem kierunkowym oraz szeroką wiedzą pedagogiczną i doświadczenie,  oni kochają pracować z dziećmi, rozumieją je i cieszą się każdym ich sukcesem.
Jak uczymy w czasach pandemii ?

W dalszym ciągu gwarantujemy efektywną kontynuację nauki i realizację materiału wg rocznego harmonogramu. Jesteśmy gotowi zarówno na nauczanie stacjonarne z zachowaniem zasad bezpieczeństwa od września 2020, jak również na realizację materiału online na platformie ZOOM,  jeśli będzie taka konieczność. Od marca 2020,  nasze lekcje online odbywały się w czasie rzeczywistym, kursanci i lektor widzieli się i słyszeli, korzystaliśmy z naszych podręczników i  skorelowanej  z nimi Platformy ZOOM. Zrealizowaliśmy cały zaplanowany materiał a nasi kursanci docenili wygodę, profesjonalizm i dużą skuteczność zajęć.

background
Gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci?

Kursy języka angielskiego dla dzieci prowadzimy w Warszawie- Wesołej

Back to top of page