Angielski dla dzieci z klas 2-5 Warszawa Wesoła, Stara Miłosna

Angielski dla dzieci z klas 2-5 Warszawa - Wesoła, Stara Miłosna

Rodzicu, obawiasz się że nauka języka angielskiego w szkole podstawowej nie jest wystarczająca dla Twojego dziecka? Martwisz się, że mimo ciągłych kartkówek i niekończących się prac domowych Twoje dziecko dalej nie mówi po angielsku i nie rozróżnia czasów? Jeśli tak, działaj już dziś. Zapisz swoje dziecko na bezpłatna lekcję pokazową i przekonaj się że z nami nauczy się języka angielskiego skutecznie.

Co warto wiedzieć o kursie?
 • 60 godzin w roku
 • 30 godzin w semestrze
 • 2×60 w tygodniu
Angielski dla dzieci

klasy 2-5 Warszawa-Wesoła, Stara Miłosna

ZAPISY
Dlaczego warto zapisać dziecko na nasz kurs języka angielskiego dla klas 2-5?
 • Twoje dziecko trafi do grupy z rówieśnikami na tym samym poziomie językowym – weryfikujemy to testem poziomującym
 • w niewielkiej 6-8 osobowej grupie z łatwością przełamie barierę językową i nabierze pewności siebie w komunikacji. Będzie dużo rozmawiać w parach i mniejszych grupach.
 • Na każdych zajęciach będzie stale motywowane aby dużo rozmawiać i nauczy się wyrażać swoje opinie w języku angielskim
 • Nasze zajęcia odwołują się do materiału szkolnego, ale systematycznie wyprzedzamy go w zakresie słownictwa i gramatyki – będzie mu łatwiej w szkole i nauczy się dużo więcej
 • nauczy się gramatyki, rozbuduje słownictwo, ulepszy wymowę, rozwinie umiejętności pracy w grupie
 • na zajęciach będziemy odgrywać sytuacje z dnia codziennego ( np. na zakupach, w restauracji, u lekarza), śpiewać piosenki, zaangażujemy ruch i zabawę do nauki językaskutecznie przygotujemy je do międzynarodowych egzaminów Cambridge, która są obiektywną miarą jakości nauczania w naszej szkole. Od lat jesteśmy licencjonowanym Centrum Przygotowującym do Egzaminów Cambridge. 
 • nasze ciekawe podręczniki zachęcą Twoje dziecko do pracy zespołowej, co kształtuje pewność siebie oraz umiejętność reagowania w języku angielskim. Ponadto są pełne angażujących treści, , chwytliwe utworów oraz filmów, co zmobilizuje je do nauki i zdobywania nowych umiejętności.
 • na platformie NAVIO znajdziecie dodatkowe zadania praktyczne, które można przećwiczyć w domu. Umożliwia ona wykonywanie zadań w ramach gry, co pomaga utrwalić materiał poznany podczas zajęć. Za wykonywane zadania kursanci otrzymują nagrody, punkty i odznaki. Dodatkowo aplikacja zawiera wszystkie piosenki, opowieści i animacje, które pojawią się w kursie, umożliwiając uczniom dostęp do nich w domu.
 • Nudne powtórki? Nie u nas! W przyjemny i angażujący sposób powtarzamy gramatykę i słownictwo używając takich aplikacji jak Quizlet, Quizzies, Wordwall oraz Kahoot. Gry językowe i zróżnicowane materiały dydaktyczne dodatkowo zmotywują Twoje dziecko do aktywnego udziału w zajęciach.
 • możecie być pewni że edukacja Twojej pociechy jest  w dobrych rękach jako że nasz metodyk stale czuwa nad jakością nauczania, a nasi nauczyciele to osoby z wykształceniem kierunkowym oraz szeroką wiedzą pedagogiczną i doświadczeniem,  oni kochają pracować z dziećmi, rozumieją je i cieszą się każdym ich sukcesem. 
Jak uczymy w czasach pandemii?

W dalszym ciągu gwarantujemy efektywną kontynuację nauki i realizację materiału wg rocznego harmonogramu. Jesteśmy gotowi zarówno na nauczanie stacjonarne z zachowaniem zasad bezpieczeństwa od września 2020, jak również na realizację materiału online na platformie ZOOM,  jeśli będzie taka konieczność. Od marca 2020,  nasze lekcje online odbywały się w czasie rzeczywistym, kursanci i lektor widzieli się i słyszeli, korzystaliśmy z naszych podręczników i  skorelowanej  z nimi Platformy ZOOM. Zrealizowaliśmy cały zaplanowany materiał a nasi kursanci docenili wygodę, profesjonalizm i dużą skuteczność zajęć.

background
Gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci?

Kursy języka angielskiego dla dzieci prowadzimy w Warszawie- Wesołej oraz Zakręcie,
– w naszej siedzibie głównej ul. Bazaltowa 1, Warszawa – Wesoła, Stara Miłosna
– w szkole podstawowej nr. 353 im. Wielkich Odkrywców ul. Cieplarniana 23, Warszawa – Wesoła, Stara Miłosna
( od zerówki do klasy 3 )
– w szkole podstawowej nr. 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Klimatyczna 1, Warszawa – Wesoła, Stara Miłosna
( od zerówki do klasy 3 )
– w szkole podstawowej w Zakręcie im. C.K. Norwida, ul. Szkolna 11, Zakręt
( od zerówki do klasy 6 )

Back to top of page