Historia

Karolina Krajczyńska
Dyrektor, Metodyk i Lektorka języka angielskiego
View More

Jestem filologiem angielskim Uniwersytetu Warszawskiego oraz pasjonatką kultury brytyjskiej z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Od 2000 roku jestem lektorką w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, z N-joy English rozpoczęłam współpracę w 2008 r. W swojej pracy prowadziłam zarówno kusy języka specjalistycznego, jak i ogólnego, z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi w wielu warszawskich szkołach językowych. Od lat bardzo skutecznie przygotowuję dzieci i młodzież do egzaminów Cambridge English.

Wieloletniego doświadczenia w nauczaniu wykorzystuję nie tylko podczas moich zajęć, ale także jak dyrektor ds. nauczania. dbam o jak najlepsze dostosowanie programu nauczania do wyzwań jakie stawia Państwu życie, czy to podczas przygotowywania się do egzaminów czy też poszukiwania lepszej pracy, lub po prostu w życiu codziennym. Nadzoruję pracę oraz wpieram cały Zespół, cały czas dbam o regularny rozwój metodyczny zarówno swój, jak i lektorów, tak abyśmy z każdym rokiem stawali się coraz efektywniejsi i doskonalsi w naszej pracy.

Nasza misja

W N-joy English prowadzimy skuteczne i angażujące kursy języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie – Wesołej. Od 2005 roku zapewniamy ambitną i kompleksową edukację językową.

Jesteśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie w Warszawie – Wesołej oraz jako nieliczni możemy poszczycić się tytułem Cambridge English Exam Preparation Centre– od lat skutecznie przygotowujemy do egzaminów Cambridge.

W naszej szkole najważniejsze są Państwa potrzeby. Traktujemy je jak wyzwanie, któremu staramy się jak najlepiej sprostać. Skupiamy się na analizie Państwa potrzeb i umiejętności. Zaproponujemy jak najefektywniejszą formę nauki dopasowaną do Państwa kompetencji językowych, potrzeb i sposobu uczenia się. W ten sposób intensyfikujemy proces nauczania abyście Państwo mogli jak najszybciej płynnie używać języka obcego.

Jednocześnie staramy się abyście Państwo poczuli pasję do nauki i mówienia w języku obcym, odkrywania nowych kultur i poznawania nowych ludzi. Nasi charyzmatyczni i doskonale wyszkoleni lektorzy prowadzą zajęcia oparte głownie o metodę komunikatywną, pozwalającą na jak najszybszą komunikację w języku obcym

n-joy_szkola-min
Back to top of page