NASI LEKTORZY

Nasi lektorzy

W N-joy English pracują tylko najlepsi lektorzy i trenerzy, którzy oprócz wysokich kwalifikacji osiągniętych w trakcie studiów kierunkowych posiadają również bogate doświadczenie zawodowe oraz umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Wielu z nich ma także dodatkowe wykształcenie pedagogiczne lub ukończone dyplomowane kursy nauczycielskie, bądź certyfikaty uprawniające do nauczania.

Nasi lektorzy to pasjonaci którzy kochają uczyć i cały czas doskonalą swoje umiejętności w tym kierunku aby ich zajęcia były stale ciekawe, angażujące oraz skuteczne. Cały czas również objęci są opieką dyrektora ds. nauczania który zawsze czuwa nad jakością zajęć i służy pomocą.

Każdy z naszych lektorów uczący metodą TEDDY EDDIE przechodzi dodatkową weryfikację oraz uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez autorów tej metody.

Poznaj naszych lektorów
Karolina Krajczyńska
Dyrektor, Metodyk i Lektorka języka angielskiego
View More

Moje zajęcia są zawsze ambitne, pełne pozytywnej energii i humoru. Staram się abyście jak najszybciej przełamali barierę językową i cieszyli się nabytymi umiejętnościami poprzez pracę w parach i małych grupach, wykorzystanie wielu gier językowych, elementy dramy i nowoczesne technologie. Zarówno dla mnie, jak i dla całego Zespołu, najważniejsza jest komunikacja, która daje wolność wyrażania swych potrzeb, preferencji, obaw czy też radości, która daje poczucie bezpieczeństwa podczas wakacyjnych podróżny i która daje poczucie pewności w sytuacjach biznesowych.

Absolwentka UW, pasjonatka kultury brytyjskiej, dobrej literatury i teatru. Nauczycielem języka angielskiego jestem od 20 lat. Ucząc wykorzystuję nowe technologie, metodę dramy, pracę w parach i ocenianie kształtujące.  Uwielbiam żywe i kreatywne lekcje, podczas, których kursanci mają okazję zastosować wszystkie funkcje językowe ze szczególnym naciskiem na umiejętność mówienia.  Priorytetowo traktuję tworzenie dobrej i przyjaznej atmosfery podczas zajęć. Zależy mi, aby każdy uczestnik spotkania czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Anna

Lektorka języka angielskiego
Rini
I completed my Bachelor's Degree in New Zealand and my Master's Degree in Pedagogy with distinction at the University of Warsaw. strongly believe that there is no one-size-fits-all in education and every child is unique. In my classroom, I’m applying an interdisciplinary approach, two ways of communication, creativity, and mindfulness. My students need to feel safe, accepted, and believe in themselves in order to be at their full potential. N-joy language school enables students not only to learn English but also apply their knowledge and improve their language skills.

Rini

Lektorka języka angielskiego
Pasjonatka oceniania kształtującego, mediacji , dobrego humoru i języka angielskiego 🙂 Cieszę się że moja praca z dziećmi została doceniona i w 2018 roku otrzymałam Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Ochota, a w 2019 roku zajęłam 3 miejsce w plebiscycie Nauczyciel na Medal. Prywatnie jestem posiadaczką dwóch kotów, jednej świnki morskiej i jednego męża 😉 oraz zapaloną snowboarderką. Dlaczego warto się ze mną uczyć? Bo z moim poczuciem humoru i Twoją chęcią do nauki, język angielski stanie się Twoim ulubionym!

Irmina

Lektorka języka angielskiego
Jestem pasjonatką języka angielskiego i kultury brytyjskiej. W 2018 zdobyłam certyfikat CELTA, wydawany przez Cambridge Assesment Centre i uprawniający do nauczania języka angielskiego w szkołach na całym świecie. Uwielbiam pracę z młodzieżą i dorosłymi. Jestem pełna energii, entuzjazmu i poczucia humoru, których używam na moich zajęciach, przez co są one zawsze dynamiczne, angażujące i ciekawe 🙂

Karolina

Lektorka języka angielskiego
Animatorka kultury, instruktorka teatru, nauczycielka w szkole podstawowej, a od niedawna również lektorka i opiekunka metodyczna licencjonowanej metody Teddie-Eddie w szkole N-joy English. Współpracuję z instytucjami kultury oraz tworzę projekty teatralne. Podczas zajęć wykorzystuję to, co w dzieciach najlepsze – potrzebę ruchu, ekspresji i zabawy. To są fundamenty szybkiej i przyjemnej nauki języka obcego. Fascynuje mnie pedagogika twórczości oraz edukacja oparta na dobrych relacjach – zarówno z dziećmi jak ich rodzicami. Zapraszam do wspólnej przygody

Kinga

Lektorka języka angielskiego, opiekunka metody Teddie-Eddie
Angielski i wszystko co związane z kulturą krajów anglojęzycznych jest moją pasją, a będąc anglistką staram się przekazać moim uczniom podczas zajęć. Na moich lekcjach można nie tylko zgłębić tajniki wiedzy dotyczącej gramatyki i słownictwa, ale nauczyć się jak w praktyce wykorzystywać zdobytą wiedzę. Prowadzę zajęcia przygotowujące młodzież do matury, w tym międzynarodowej, egzaminów ósmoklasisty oraz Cambridge Exams.

Maria

Lektorka języka angielskiego
Jestem filologiem angielskim od 1994 roku, w międzyczasie mieszkałam przez ponad dwa lata w Newcastle w Anglii. Obecnie uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Jestem egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego, lektorem, wychowawcą i kierownikiem obozów językowych w Londynie i na Malcie. Uważam, że język służy głównie komunikacji i można się go nauczyć na różne sposoby. Na moich zajęciach zawsze jest dużo naturalnego, codziennego języka, bardzo lubię używać gier językowych i nowoczesnych technologii. Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci i pasjonatką podróży, również tych kulinarnych.

Dorota

Lektorka języka angielskiego
Back to top of page