NASI LEKTORZY

Nasi lektorzy

W N-joy English pracują tylko najlepsi lektorzy i trenerzy, którzy oprócz wysokich kwalifikacji osiągniętych w trakcie studiów kierunkowych posiadają również bogate doświadczenie zawodowe oraz umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Wielu z nich ma także dodatkowe wykształcenie pedagogiczne lub ukończone dyplomowane kursy nauczycielskie, bądź certyfikaty uprawniające do nauczania.

Nasi lektorzy to pasjonaci którzy kochają uczyć i cały czas doskonalą swoje umiejętności w tym kierunku aby ich zajęcia były stale ciekawe, angażujące oraz skuteczne. Cały czas również objęci są opieką dyrektora ds. nauczania który zawsze czuwa nad jakością zajęć i służy pomocą.

Każdy z naszych lektorów uczący metodą TEDDY EDDIE przechodzi dodatkową weryfikację oraz uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez autorów tej metody.

Poznaj naszych lektorów
Karolina Krajczyńska
Dyrektor, Metodyk i Lektorka języka angielskiego
View More

Moje zajęcia są zawsze ambitne, pełne pozytywnej energii i humoru. Staram się abyście jak najszybciej przełamali barierę językową i cieszyli się nabytymi umiejętnościami poprzez pracę w parach i małych grupach, wykorzystanie wielu gier językowych, elementy dramy i nowoczesne technologie. Zarówno dla mnie, jak i dla całego Zespołu, najważniejsza jest komunikacja, która daje wolność wyrażania swych potrzeb, preferencji, obaw czy też radości, która daje poczucie bezpieczeństwa podczas wakacyjnych podróżny i która daje poczucie pewności w sytuacjach biznesowych.

Animatorka kultury, instruktorka teatru, nauczycielka w szkole podstawowej, a od niedawna również lektorka i opiekunka metodyczna licencjonowanej metody Teddie-Eddie w szkole N-joy English. Współpracuję z instytucjami kultury oraz tworzę projekty teatralne. Podczas zajęć wykorzystuję to, co w dzieciach najlepsze – potrzebę ruchu, ekspresji i zabawy. To są fundamenty szybkiej i przyjemnej nauki języka obcego. Fascynuje mnie pedagogika twórczości oraz edukacja oparta na dobrych relacjach – zarówno z dziećmi jak ich rodzicami. Zapraszam do wspólnej przygody

Kinga

Lektorka języka angielskiego, opiekunka metody Teddie-Eddie
Angielski i wszystko co związane z kulturą krajów anglojęzycznych jest moją pasją, a będąc anglistką staram się przekazać moim uczniom podczas zajęć. Na moich lekcjach można nie tylko zgłębić tajniki wiedzy dotyczącej gramatyki i słownictwa, ale nauczyć się jak w praktyce wykorzystywać zdobytą wiedzę. Prowadzę zajęcia przygotowujące młodzież do matury, w tym międzynarodowej, egzaminów ósmoklasisty oraz Cambridge Exams.

Maria

Lektorka języka angielskiego
Jestem filologiem angielskim od 1994 roku, w międzyczasie mieszkałam przez ponad dwa lata w Newcastle w Anglii. Obecnie uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Jestem egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego, lektorem, wychowawcą i kierownikiem obozów językowych w Londynie i na Malcie. Uważam, że język służy głównie komunikacji i można się go nauczyć na różne sposoby. Na moich zajęciach zawsze jest dużo naturalnego, codziennego języka, bardzo lubię używać gier językowych i nowoczesnych technologii. Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci i pasjonatką podróży, również tych kulinarnych.

Dorota

Lektorka języka angielskiego
Pasjonatka oceniania kształtującego, mediacji , dobrego humoru i języka angielskiego 🙂 Cieszę się że moja praca z dziećmi została doceniona i w 2018 roku otrzymałam Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Ochota, a w 2019 roku zajęłam 3 miejsce w plebiscycie Nauczyciel na Medal. Prywatnie jestem posiadaczką dwóch kotów, jednej świnki morskiej i jednego męża 😉 oraz zapaloną snowboarderką. Dlaczego warto się ze mną uczyć? Bo z moim poczuciem humoru i Twoją chęcią do nauki, język angielski stanie się Twoim ulubionym!

Irmina

Lektorka języka angielskiego
Jestem pasjonatką języka angielskiego i kultury brytyjskiej. W 2018 zdobyłam certyfikat CELTA, wydawany przez Cambridge Assesment Centre i uprawniający do nauczania języka angielskiego w szkołach na całym świecie. Uwielbiam pracę z młodzieżą i dorosłymi. Jestem pełna energii, entuzjazmu i poczucia humoru, których używam na moich zajęciach, przez co są one zawsze dynamiczne, angażujące i ciekawe 🙂

Karolina

Lektorka języka angielskiego
Back to top of page